טיפים לתכנון האירוע המושלם בקיץ

לא סתם נחשב הקיץ לעונה "החמה" בכל הקשור לאירועים. אין מדובר רק בחתונות – כל אירוע הופך להיות מהנה הרבה יותר כשהוא מלווה במזג אוויר חמים וברוח נעימה. להלן כמה טיפים לאירוע הקיץ המושלם

בחירת מקום

 

הבחירה במקום האירוע היא כמובן אישית ויש הבוחרים במקום האירוע בהתאם לנסיבות אישיות, או לסיפור האישי של אחד. רבים בוחרים למשל לעשות מעין חגיגה נוסטלגית במסעדה שבה נפגשו בני זוג, או לערוך מסיבה במסעדה שבה בני המשפחה אוהבים לסעוד. אך אפשר גם לכוון יותר גבוה. כשבוחרים לערוך אירוע בעונת הקיץ, נפתחות הזדמנויות ללוקיישנים מעולים. אין צורך להסתפק באולם סגור, או בחדר פרטי במסעדה, אלא אפשר ליהנות ממזג האוויר ולבחור במסעדה על הים. רבים בוחרים לתכנן את האירוע סביב השקיעה וכך זוכים גם בבריזה נעימה וגם במראה מדהים ופוטוגני שיספק את האווירה המושלמת. גם מי שעורך את האירוע בשעות הצהריים יכול ליהנות ממיזוג אוויר כמו גם מנוף נהדר לים. את האורחים ניתן להזמין אחר כך לאפטר-פרטי על החוף.

 

בחירת מיקום לאירוע בקיץ - נוגה אוכל

 

בחירת התפריט

 

בנייה של תפריט היא אחד הדברים החשובים ביותר באירוע, שכן פעמים רבות, זה הדבר המרכזי שרבים מן האורחים זוכרים. מנות איכותיות וטעימות ישאירו רושם בלתי נשכח וישדרגו את האירוע מ"עוד מסיבה" למפגש מהנה הזכור לטובה. חשוב כמובן לוודא כי התפריט מותאם לאופי המוזמנים וכי הוא עונה על הצרכים שלהם. אם בין המוזמנים ישנם שומרי כשרות, חשוב כמובן לוודא כי התפריט מותאם להם. מנות בשריות נחשבות תמיד כמה שמעניק יוקרתיות לאירוע, אך כדאי להקפיד על הגשת מנות אלטרנטיביות גם למי שאינו אוכל בשר. את תפריט הקייטרינג אפשר להשלים בעזרת משקאות מרעננים, וקוקטיילים קפואים שיעשו קצת "שמח" לאורחים.

 

 

תפריט לאירוע בקיץ - נוגה אוכל

 

עיצוב

 

שיקול חשוב לא פחות הוא עניין העיצוב, בייחוד כאשר מדובר באירוע חשוב שנועד לציין מועד מיוחד בחיי האדם או בחיי בני זוג. החשיבה העיצובית מתחילה עוד בשלב ההזמנה, וכיום ניתן לתכנן ולהדפיס הזמנות מסוגים שונים, הזמנות מצחיקות, מרגשות ומשמחות המתארות את הסיפור האישי של חתני השמחה. גם את השולחנות אפשר לעצב בעזרת שימוש במפיות מיוחדות, בהפתעות קטנות לאורחים ובקישוטים אחרים. העיקר הוא להפוך את האירוע לחוויה משותפת לכל האורחים, חוויה שבסופה כל המשתתפים יחזרו לביתם בחיוך ובציפייה לאירוע הבא.

 

 

עיצוב לאירוע בקיץ - נוגה אוכל